• DOLAR
  5,3343
  % 0,27
 • EURO
  6,0986
  % 0,31
 • ALTIN
  209,5348
  % 0,71
 • BIST
  93.616,45
  % 0,34
Duyuru: Sosyal Medya Hesaplarımız Kapatılıyor (Güncel Linkler )

Duyuru: Sosyal Medya Hesaplarımız Kapatılıyor (Güncel Linkler )

Duyuru: Sosyal Medya Hesaplarımız Kapatılıyor

 

Kafirler ve tağutlar, Hakk’ın yayılmasını engellemek ve zulümleri altında buludurdukları insanların doğru bilgilere ulaşmalarının yollarını kesmek için tüm güçleriyle çalışmaktadırlar. Onların bu mücadeleleri aslında belli bir kruluş, oluşum veya yapıya karşı değil bilakis Allah azze ve celle’nin dinine karşıdır. Onların Allah azze ve celle’nin nurunu söndürmek için geçekleştirdikleri bu çabaları boştur, zira Rabbiz teala bunu bize bildirmiş ve şöyle buyurmuştur; ”Onlar ağızlarıyla Allah’ın nurunu söndürmek istiyorlar. Hâlbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır.” (Saff/8)

Bilindiği üzere müslümanlar kafirlere karşı sahada cihad ettikleri gibi sosyal medya üzerinden de mücadele vermektedirler. Sosyal medya üzerinden yürütülen mücadelelerden birisi müslümanların açtıkları kanalların, sayfaların, hesapların kafirler tarafından kapatılıyor olması ve bunun hiç son bulmamasıdır. bizler de müslümanlar olarak Allah’a tevekkül edip onday tardım diledikten sonra gücümüz nisbetindebu alanda onlara karşı mücadele etmeye devam etmekteyiz.

Youtube hesabımız açıldıktan ve videolar yüklendikten 2-3 saat sonra kapandı. Twitter adresimiz 4-5 gün içerisinde kapatıldı ve son olarak Telegram kanalımızı kapatıldı. Yedek olarak açtığımız kanalımız da kapandı. sizlerden isteğimiz sosyal medyada onların müslümanlara karşı yürüttükleri bu mücadelede sizde onlarla karşı mücadele edin ve sosyal medyada kenetlenmiş bir halde tek bir saf gibi olun .

Link İsteyeceğiniz Telegram Adresimiz:

*Telegramda bizi takip edebilmeniz için verdiğimiz telegram adresine Link istiyorum yazmanız yeterlidir.

İnstagram Adresimiz: https://www.instagram.com/idrakmedyaajans/ 

Twitter Adresimiz: https://twitter.com/idrakmedia

İslam Devleti’nin haberlerine resmi olarak ulaşabileceğiniz Meydan Medya linkleri:

Desteğinizi ve ilginizi bekliyoruz…

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

 1. Selamun aleykum hocam. İnstagramda yazmışdım size. Meydan Haberinde telegramını güncel olarak paylaşırsanız çok iyi olurdu. 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM