• DOLAR
  5,3343
  % 0,27
 • EURO
  6,0986
  % 0,31
 • ALTIN
  209,5348
  % 0,71
 • BIST
  93.616,45
  % 0,34
Onların İstediği İslam

Onların İstediği İslam

Onların İstediği İslam

 

ABD Temsilciler Meclisi’nin kâfirlere ve mürcielere göre ilk Müslüman üyesi olarak anılan İlhan Omar, eşcinsel hakları için savaşma çağrısı yaptı.

Omar, seçildikten sonraki ilk paylaşımlarında, eşcinsellerin hakları için savaşacağını ifade etti. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki resmi hesabında yaptığı paylaşımda İlhan Omar, “Homoseksüel ve trans topluluğu, hepimize dokunan eşitlik meselelerinden orantısız şekilde etkilendi. LGBTQIA+ topluluğunun sesini yükseltmek için bir müttefik olarak çalışacağım.” ifadelerini kullandı.

Amerika ve Batının istediği İslam ve Müslüman profiline göre yetişen ve büyüyen zihniyetlerin sonucu olarak karşımıza bu gibi haberlerin çıkması normal, çünkü Batı’nın ve Amerika’nın istediği tam olarak budur.

Tağutların sistemlerine karşı çıkmak, Allah’ın emri olan cihadı yerine getirmek şöyle dursun bizzat ‘Müslüman’ diye isimlendirdikleri bu zavallıları sistemlerinin bir kölesi haline getirerek onları kendi sistemlerinde bir dişli olarak kullanan onları kendinden sayan Amerika Allah’ın Mümin kullarına ve İslam dinine karşı en büyük düşmanlıkları yapmaktadır.

Tağutların, insanların gerçek İslam’la tanışmalarını önlemek ve onları İslam adıyla şirk ve küfür nehirlerinde boğmak için öne sürdükleri bu kuklalar, kendilerini öne sürenlerin isteklerini yerine getirmekte ve onların kendileri için çizdikleri yolda ilerlemekteler.

Zira bu kuklalar, kendilerini nispet ettikleri İslam dini eşcinselliği en büyük haramlardan saymasına ve sahibini öldürmeyi emretmesine rağmen İslam adıyla İslam’ın savaş açtığı şeyleri korumak için seferber olmaktalar. Zira sahih olarak rivayet edilen bir hadiste Allah Rasulü Sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurmuştur: “Kimi Lut kavminin amelini yaparken bulursanız; onu yapanı da kendisine yapılanı da öldürün”. (Müsnedi Ahmed 2732, Ebu Davud 4462, Tirmizi 1456, İbni Mace 2561)

Ümmetin selefi de bu ameli yapanların öldürüleceği hususunda ittifak etmişlerdir. Bundan dolayı da Hilafet askerleri Allah Rasulü Sallallahu aleyhi ve sellem’in bu emrini yerine getirerek bu ameli yapanları öldürmüşler ve ölüm şekli olarak tercih edilen görüş olan yüksek bir binanın üzerinden atma hükmünü uygulamışlardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. sa
  kardeş bu lutilerin infazının olduğu videoları arıyorum da geçen birine gösterecektim bulamadım nette varsa link atabilirsen sevinirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM